BOEK NU AAN “RUN OF THE HOUSE” SPOTPRIJS VAN 545 € – GEEN SINGLE TOESLAG!
Go For Cruise stelt je met plezier een originele en uiterst comfortabele 5* All-In Riviercruise voor langs interessesante plaatsen bij onze Noorderburen.
Op het programma staan Maastricht en Nijmegen, twee van de gezelligste steden in Nederland, waar cultuur, geschiedenis, charme en shopping hand in hand gaan.
We vertrekken in en komen terug aan in Antwerpen, langs de Schelde in de schaduw van Het Steen, en varen met het luxueuze rivierschip The Gentleman van rederij Van Loon Cruises.
Alles kan niets moet, dus je kan overal gewoon de fijne sfeer opsnuiven, tegelijk wat cultuur en geschiedenis opdoen, lekker relaxen aan boord, of iets gezelligs er tussenin.
Alleszins worden we in de watten gelegd aan boord van ons drijvend luxehotel, dat met een geheel nieuw concept de zalige sfeer uitstraalt van een modern jacht, m.a.w. volop genieten is de belangrijkste boodschap.
The Gentleman is een stijlvol en modern cruiseschip dat aanvoelt als een hip boetiekhotel. Het warme interieur, de comfortabele kajuiten, het zonnedek en de gezellige panoramische lounge zorgen ervoor dat je je meteen thuis voelt.
Aan boord geniet je van een All Inclusive formule, met smaakvolle maaltijden, drankjes en een vriendelijke crew die alles tot in de puntjes verzorgt.
Je hoort het al, dit wordt plezant, 4 dagen uit de routine van thuis, verzeker je plaats en laat deze comfortabele minitrip niet aan jou voorbij gaan!
Als muzikale kers op de taart is er een sfeervol live optreden van niemand minder dan Gene Thomas. Wat zijn we fier dat we één van de sympathiekste Vlaamse zangers hebben kunnen strikken.
DJ Joost, bekend van de ambiance op onze GFC Events en Kerstmarkt Riviercruises, zorgt voor de gepaste en gevarieerde muzikale omlijsting, en ongetwijfeld een gevulde dansvloer.
Deze amusante All-In minitrip is perfect om er even tussenuit te zijn, dicht bij huis maar helemaal weg van de dagelijkse routine.
Slenter door historische straatjes, shop gezellig in de stad of geniet gewoon aan boord van het varen en de luxe, een ontspannend mini-uitje in goed gezelschap van partners, vrienden, familie, collega’s, …
Ideale omstandigheden om mekaar terug te zien, bij te praten, ervaringen te delen, herinneringen op te halen, te genieten, …
Dit alles in een uniek en origineel kader, wij kijken alvast uit naar jouw aanwezigheid!
BOEK NU AAN “RUN OF THE HOUSE” SPOTPRIJS VAN 545 € – GEEN SINGLE TOESLAG!
The Gentleman is een uitzonderlijk riviercruiseschip!
Wat meteen opvalt is het geweldige vakmanschap, dat zorgt voor een modern jacht gevoel, en de hoogwaardige materialen die werden gebruikt. Je krijgt meteen zin om mee te gaan cruisen en te genieten van reisavonturen.
De kamerhoge ramen op het Alexia of middendek, en op het Amalia of bovendek, kunnen worden geopend, niet alleen om naar het prachtige landschap te kijken, maar ook om letterlijk de frisse lucht op te snuiven. En laten we het ruime zonnedek niet vergeten, dat volop gelegenheid biedt voor ontspanning en beweging.
Het interieur aan boord kan alleen maar worden omschreven als pure luxe. The Gentleman beschikt over een ruim en elegant panoramisch salon, een luxe lounge op het achterdek, een stijlvol restaurant, een elegante hotelreceptie en een lift die je van het benedendek tot het bovendek brengt.
De Gentleman telt 86 passagiershutten, waaronder 8 junior suites van 21,5 m² en 39 luxe kajuiten van 16,5 m². Het schip heeft de maximale afmetingen voor de riviervaart, zijnde een lengte van 135 meter en een breedte van 11,45 meter.
Het interieur van de hutten en suites is zeer ruim en praktisch. Functionaliteit en duurzaamheid zijn het uitgangspunt in de ontwerpen van:
Het creëren van ontwerpen met rust en warmte is belangrijk in ruimtes waar mensen samen komen. Natuurlijke stoffen in rustige en verschillende kleuren dragen bij aan een hedendaags evenwicht. Grote kunstmuren met geweldig visuele indrukken geven intimiteit en een fijne sfeer op elk moment van de dag.
De interieuronderdelen zijn verfijnd en onthullen esthetische taal in de keuze van exclusieve materialen zoals hout, marmer, glas, brons en leer. Bijpassende handgemaakte accessoires geven de loungie, rustgevende en luxueuze sfeer.
Om een natuurlijk resultaat te bereiken en te voelen, zijn ronde vormen en vloeiende lijnen gebruikt. Het speelse effect creëert een aantrekkelijk en ergonomisch interieur.
Kortom, The Gentleman biedt een werkelijk nieuwe en opmerkelijke riviercruise ervaring!
Dinsdag 17 maart 2026
Antwerpen, België, check-in ms The Gentleman in de loop van de namiddag en afvaart om 16:00
Woensdag 18 maart 2026
Maastricht, Nederland, 09:00 – 23:59
De stad wordt in de rest van Nederland soms beleefd als “buitenlands”, vooral door de ligging vlak bij België en Duitsland, maar ook door het atypische landschap, de Maaslandse huizenbouw, de afwijkende geschiedenis, de ingewikkelde taalverhoudingen, de sterke nadruk op gemeenschapsleven en folklore, de Bourgondische leefwijze, …
Donderdag 19 maart 2026
Nijmegen, Nederland, 13:00 – 17:00
Nijmegen heeft een lange geschiedenis die meer dan 2000 jaar teruggaat en kreeg al omstreeks het jaar 100 Romeinse stadsrechten. In 1402 werd het ook een Hanzestad. Nijmegen is één van de vier steden die op basis van hun geschiedenis aanspraak maken op de titel “oudste stad van Nederland” en vierde in 2005 officieel haar 2000-jarig bestaan.
Vrijdag 20 maart 2026
Antwerpen, België, aankomst 08:00
Laatste ontbijt en check-out The Gentleman na het ontbijt
Totale prijzen per persoon logerend in een
Prijzen zijn inclusief
Niet inbegrepen
Ondanks de prima voorbereiding en de uiterste zorg die Go For Cruise aan uw reis besteedt, kunnen er zich voor of tijdens de vakantie onvoorziene omstandigheden voordoen. Wij raden u dan ook sterk aan om goed verzekerd te vertrekken. Wie geen verzekering afsluit staat zelf in voor de soms hoge kosten die ontstaan door bijv. een annulering van de reis wegens ziekte.
Go For Cruise doet hiervoor een beroep op Allianz,
Wij bieden u de mogelijkheid om onderstaande polis(sen) te onderschrijven:
Go For Cruise biedt je de kans om gebruik te maken van een gespreid betalingsplan. In plaats van het klassieke voorschot en saldo, betaal je ons elke maand een kleiner deel van het totaal. Heel simpel: we delen de totale reissom door het aantal resterende maanden tussen de dag van reservatie en de datum van afreis. Daardoor betaal je maandelijks relatief kleine bedragen, voel je financieel weinig of niets aan en komt jouw droomcruise een heel stuk dichterbij.